a som bloger, manager, tvorca, cloud expert, videocaster, mentor, re─Źn├şk, multipotenci├íl...

Od roku 2003 p├ş┼íem tento blog alian.info (alian je nickname), kde obsah balancuje medzi technologick├Żmi a osobn├Żmi t├ęmami a koment├írmi. V 2011 bol nominovan├Ż na Google Journalist Award, v 2015 a 2017 bol finalistom Bloger roka v kateg├│rii IT a inov├ície. V 2017 som za─Źal tvori┼ą video obsah pre vlog.

­čçČ­čçž You can find more information about me and my activities at ferovolar.com.

Cloud (native) Ôśü´ŞĆ

Ako Head of Server Products v spolo─Źnosti Websupport CEE s mojim t├şmom tvor├şme mana┼żovan├ę cloudov├ę produkty a slu┼żby pre spolo─Źnosti, ktor├Żm pom├íhaju plni┼ą ich ciele.

Predt├Żm som viac ako desa┼ą rokov ako certifikovan├Ż seniorn├Ż DevOps administrator pom├íhal stredn├Żm a ve─żk├Żm klientom - s dizajnom a prev├ídzkou infra┼ítrukt├║ry individu├ílnych rie┼íen├ş, virtualiz├íciou, optimaliz├íciou, vysokou dostupnos┼ąou, ┼ík├ílovan├şm a bezpe─Źnos┼ąou.

V┼żdy som mal ve─żk├Ż presah do biznisu, produktov, marketingu, UX, predaja a CX.


Tvor├şm ­čŤá

Zalo┼żil som Start Applications a cloudsulting. Komunitn├ę projekty ako MongoDB.sk, weblogy.sk a weekly.sk. S priate─żmi som zalo┼żil neziskov├║ organiz├íciu Patapuf. Som ┼í├ęfredaktor KUULTUR MAG.


Zdie─żam a mentorujem ­čôú

Pravidelne rozpr├ívam na podujatiach a konferenci├ích. Produkujem a moderujem diskusie s expertmi Tech Talks a in┼ípirat├şvnymi ─żu─Ćmi #dobremyslienky. Pr├şle┼żitostne ┼íkol├şm a mentorujem.


M├ím r├íd fotografovanie, umenie a dizajn, dlh├ę prech├ízdky, MTB, knihy, cestovanie, minimalizmus, dobr├ę jedlo a hudbu z vinylu.

┼Żijem a pracujem v Bratislave ­č窭čç░ ­č笭čç║

Aktuálne sa naplno venujem Websupportu, ale mám priestor pre konzultácie, prednášky a školenia.
Chcete so mnou spolupracova┼ą?