Po dlhšej dobe som si vybral ďalší zaujímavý slovenský web ktorý sa vymyká z normálu a ponúka niečo iné. Podľa možnosti čo tu ešte nebolo. Výnimočnosť. BuzzHunter domáci Word Of Mouth marketingový portál spájajúci ľudí s konkrétnymi produktami a službami, pričom poskytujeme ľuďom priestor na diskusiu a vyjadrenie svojho názoru na novinky vo svete reklamy, produktov a marketingu.

Na jednej strane sú BuzzHunteri, ktorý majú chuť a čas testovať výrobky, značky a webové stránky a na druhej zasa zadávatelia na takéto testovanie, výrobcovia, poskytovatelia služieb a podobne. Portál umožňuje bezplatné založenie profilu na základe ktorého je člen oslovovaný a vyberaný na rôzne aktivity. Vďaka dotazníku bude vytvorený profil doslova na mieru. To určite ocenia aj zadávatelia nakoľko budú môcť testovať cielene.

Momentále niesu nijaké obmedzenia čo sa množstva kampaní na BuzzHuntera týka. Očakáva sa od neho, že sa podelí o svoje zážitky, názory a pripomienky. Samotný nápad aj realizácia sa mi pozdáva, pokiaľ bude aj v budúcnosti dodržané že BuzzHunter nemá žiadne náklady okrem svojho času na takéto testovanie a produkty a služby budú zaujímavé či exkluzívne tak ide o obojstranne výhodný biznis.

Projekt BuzzHunter som zachytil komunikovať hlavne na komunitných sieťach ako Facebook a Twitter, má aj vlastný blog.