Vlog


Sleduj ma


Twitter


Meetup.com spoplatňuje všetkých členov, aké sú k nemu alternatívy?

Zdá sa, že problémy okolo coworkingovej siete WeWork zasiahli aj Meetup.com, ktorý pod ňu patrí už asi dva roky. Meetup.com je populárna online služba pre organizovanie meetupov. Ide o jednoduchý nástroj ako môže vzniknúť komunita okolo nejakej technológie alebo záujmu.

Meetup.com od konca októbra zavádza poplatok 2 doláre pre každého člena. Organizátorom ponecháva možnosť zaplatiť za členov a spraviť stretnutie bezplatné. Áno nič nie je zadarmo, ale práve to, že to je free bol dôvod prečo to ľudia používali. Dobým príkladom sú podujatia na ktorých sa preberali novinky z konferencií na ktoré vstupné bolo aj niekoľko tisíc dolárov. Takto sa informácie dostávali aj k ľudom, ktorý si vstup jednoducho nemohli dovoliť.

Meetup.com argumentuje lepšou distribúciou peňazí pre organizátorov. Nemyslím si, že to bude fungovať. Aj preto už niektoré skupiny informujú o zmene platformy. Tu je niekoľko tipov:


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Podujatia KubeCon + CloudNativeCon Europe 2020 budú online a pre každého

Konferencie KubeCon + CloudNativeCon v európskej edícii, ktoré organizuje Cloud Native Computing Foundation (CNCF) sa presunuli do online priestoru.

O'Reilly Velocity Conference 2019 v Berlíne | VLOG #66

Konferencia Velocity je pre mňa každoročný sviatok. Minulý rok sa konala v Londýne, tento sa presunula do Berlína. A rovno môžem povedať, že nesklama

O'Reilly Velocity Conference 2019 v Berlíne: prečo sa oplatí prísť?

Už o týždeň - začiatkom novembra sa bude konať v Berlíne európska edícia O'Reilly Velocity Conference. Za mňa ide o jedno z najlepších podujatí, akých

Publikované 15.10.2019

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist