Znie to priam neuveriteľne ale aj u nás sa očividne dajú robiť veľké veci. Dôkazom toho je pripravovaná konferencia Manager Expo. Tento event sa uskutoční 6. – 8.10.2011. Miestom konania je Hotel SENEC - Kongresové centrum.

Manager Expo chce priniesť až 29 prednášajúcich a 36 prednášok. Ide o dve konferencie v jednej – podujatie bude prebiehať v dvoch sálach – tá prvá bude zameraná na Social Media Marketing, internetový marketing, sociálne média, tvorba a stratégia tvorby kampaní, budovanie a prezentácia značky. No a druhá sála zase na Time Management, GTD, ZTD, produktivita, plánovanie, osobný a duševný rozvoj.

Program je veľmi bohatý a kto sa zaujíma o obe témy bude mať asi riadnu dilemu čo si vybrať. Veď každá ponúka známych prednášajucich – môžete sa tešiť na mená ako Michal Pastier, Pavol Magic, Jordan Nikov, Ján Sedlák, Martin Hassman, Jozef Šlerka, Lukáš Gregor, Michal Truban, Peter Fabor či Petr Mára a Tomáš Hajzler. A to ešte nie som ani v polovici zoznamu – jednoducho mená kvôli ktorým sa oplatí cestovať aj cez dve republiky budú teraz na jednom mieste.

Okrem prezentácii budú prebiehať aj workshopy – tie sú celkovo pripravené štyri. Dobrým zvykom na podobných podujatiach v zahraničí sú panelové diskusie – tie nebudú chýbať ani tu. Neworking má podporiť aj večerný raut kde bude ostatok priestoru nezáväzne sa porozprávať nielen zo spíkrami. K tomu všetkému ochutnávka vína. No a zaujímavým bonusom bude ranná hĺbková meditácia. To tiež ale ešte nieje všetko. Pripravené je spravodajstvo cez Twitter a aj helpdesk. Návštevníci si budú môcť zakúpiť knihy z danej problematiky, pobeží aj výstava techniky ako netobooky a tlačiarne. No a čerešničkou na torte bude tombola o hodnotné ceny.

Manager Expo je konferencia pripravovaná pre riadiacich pracovníkov, marketingových a projektových menežerov, ľudí z reklamy či analytikov a freelencerov. Ja myslím, že takmer každý si tam príde na svoje.

Vstupné na Manager Expo je 200,- € bez DPH / 240,- € s DPH. Študenti môžu počítať zo zľavou 50% a pri registrácii 5 a viac osôb z jednej spoločnosti platí množstevná 20% zľava z celkovej sumy.

Všetky ďalšie informácie nájdete na www.managerexpo.sk ale aj Facebooku a Twitteri. Oficiálny hashtag pre konferenciu je #managerexpo.

Samozrejme tu nebudem chýbať ani ja – dokonca prídem niečo porozprávať o menežovaní času – konkŕetne o Pomodoro. Takže teším sa na vás.