Tak na túto akciu som sa veľmi dlho tešil. Všetko čo sa dá cez deň v hlavnom meste nafotiť už asi mám. Tak slovo dalo slovo a tak sa po Malackom StreetFeste sa Pika a moja maličkosť vybrali do Blavy na nočný záťah.

Cieľ bol jasný, nafotiť Blavu z trocha iného pohľadu a troška si zaexperimentovať. Ani radšej nebudem spomínať úplne čo všetko sme pochodili (Pražská, Slavín, Staré mesto, SNP, Nový most, hrad,...) a musím povedať, že nočná Bratislava je naozaj super (najmä zo Slavína a Bratislavského hradu). Všetko je také kľudné, tiché a mesto sa zdá aj čistejšie. Paráda.

Po hardvérovej stránke sme boli vybavený Fuji S5500, pre nočné fotenie nezbytným statívom VELBON DX-888 (kódové označenie "ferbatim") na a ešte mojím staručkým dvojmegáčom ( na dôkaz toho, že sme naozaj fotili). Fuji-na podávala výborné výkony, už teraz sa teším, keď všetko dôkladne prezriem na na monitore. Takže priebežne sledujte Jurov blog , kde toho bude určite postupne veľa zverejneného. Niekoľko mojich fotiek nájdete pri zobrazení celého článku.