Vlog


Sleduj ma


Twitter


Podujatia KubeCon + CloudNativeCon Europe 2020 budú online a pre každého

Konferencie KubeCon + CloudNativeCon v európskej edícii, ktoré organizuje Cloud Native Computing Foundation (CNCF) sa presunuli do online priestoru. Bol to asi očakávaný krok vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete. Linux Foundation, ktorá za CNCF ako organizátorom stojí sa rýchle adaptovala aj pri ďalších konferenciách a preto môžu ďalej pokračovať online.

Do Amsterdamu som sa na tieto CNCF podujatia veľmi tešil. Veď ak vás zaujímajú technológie a témy ako Kubernetes, Prometheus, Envoy, CoreDNS, containerd, Fluentd, Jaeger, Vitess, TUF, OpenTracing, gRPC, CNI, Notary, NATS, Linkerd, Helm, Rook, Harbor, etcd, Open Policy Agent či CRI-O a mnohé ďalšie, tak toto sú podujatia presne pre vás.

wide

KubeCon + CloudNativeCon Europe 2020 sa budú streamovať od 17. do 20. augusta 2020. Dobrou správou je, že keynotes a partnerskú Expo Hall si môžete pozrieť úplne zdarma. Toto je vhodné najmä ak ste sa v minulosti ešte takéhoto podujatia nezúčastnili.

Oveľa viac vám ale odporúčam plnohodnotnú vstupenku za 75 dolárov vďaka ktorej získate prístup ku všetkým prezentáciám, tutoriálom a Q&A s rečníkmi. Pozrite si program. A určite poteší aj 50% zľava na CKA alebo CKAD Exam, čiže možnosť získať certifikačný test pre administrátorov alebo vývojárov za polovicu. Myslím, že to môže byť pre vás výborne investovaných 75 dolárov ak vás cloud native zaujíma. Len pre porovnanie štandardne majú vstupenky ešte jednu nulu na konci.

Osobne sa na KubeCon + CloudNativeCon Europe 2020 veľmi teším, bude to netradičný zážitok na ktorom by ste aj vy nemali chýbať.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Po 19 mesiacoch späť na pódiu | VLOG #99

To, že aj celosvetová pandémia ukázala aké dôležité sú technológie a inovácie v našom živote je bez pochýb. Zmenila spôsob akým pracujeme, ako nakupu

Ženy vo svete IT (Lenka Hlinková, Ženský algoritmus) | Tech Talks

O tom, že svet informačných technológií je veľmi zaujímavý a dynamický, nie je pochýb - novinky prichádzajú každý deň a trendy sa rýchlo menia. Ide o

Poďte na SlovakiaTech 2021 nabrať inšpiráciu

Už ani neviem, aké to je ísť na offline podujatie, ktoré sa koná v reálnom svete. Teraz je tu jedinečná príležitosť. 14. a 15. septembra 2021 sa v pri

Publikované 12.08.2020
TOPlist TOPlist