Vlog


Sleduj ma


Twitter


Rockaway pripravuje AWS Hackathon 2015

Pod názvom Rockaway AWS Hackathon 2015 sa na jeseň uskutoční po Českej republike séria hackathonov pre vývojárov. Ako je asi z názvu jasné, tak za nimi stojí investičná skupina Rockway a budú sa riešiť problémy z oblastí fintech, dopravy alebo e-commerce a to pomocou Amazon Web Services platformy.

Dôvodom je, že aj na prvý pohľad zložité problémy sa dajú pomerne jednoducho riešiť. K dispozícii budú mentori, reálne dáta a AWS služby ako EC2, RDS, ElastiCache, S3, CloudFront, Lambda a Machine Learning pomocou ktorých sa dá vyskladať globálna služba.

Hackathon bude prebiehať počas 30 hodín, od piatku do soboty večera. Pracovať sa bude v 4-6 členných teamoch, organizátori odporúčajú prihlásiť sa aj jednotlivcom s tým, že sa niekam začlenia alebo vytvoria si vlastný po prezentácii nápadov.

Rockaway AWS Hackathon 2015 štartuje v Prahe už dnes, ešte sa dá prihlásiť do Brna a Ostravy o mesiac, resp. dva. Viac na hackathon.rockaway.cz.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Chystá sa prvý Hack Day Aliancie Fair-play

9.-10.októbra 2010 v Design Factory na Bottovej ulici v Bratislave sa uskutoční prvý Hack Day Aliancie Fair-play. Cieľom tohto podujatia je vytvoriť v

Publikované 15.10.2015
TOPlist TOPlist