Vlajková konferencia Cloud Native Computing Foundation sa bude konať od 18. do 21. apríla 2023 v Amsterdame. Stretnú sa tu odborníci z popredných open source a cloud native komunít.

Kubernetes a ďalšie cloud native technológie umožňujú rýchlejší vývoj softvéru pri nižších nákladoch ako to býva na tradičnej infraštruktúre. Konferencia KubeCon + CloudNativeCon je miestom, kde sa komunita stretáva, aby sa podelila o svoje odborné znalosti na tomto stále neprebádanom, ale čoraz populárnejšom území.

KubeCon + CloudNativeCon je podujatie vhodné pre vývojárov aplikácií, IT ops, poskytovateľov služieb, produktových manažérov a prispievateľov do open-source projektov. Jednoducho pre každého, kto sa chce viac dozvedieť o cloud native.

Podujatie sa bude konať v RAI Amsterdam Convention Centre – vonku je už aj predpokladaný program, kde mám opäť tradičnú dilemu, že by som najradšej bol na 4 prezentáciách naraz.

Na KubeCon + CloudNativeCon si môžete zájsť do Holandska osobne, alebo sledovať ho online – keynotes sú úplne zdarma - stačí registrácia.