Vlog


Sleduj ma


Twitter


V Bratislave zahrali Junior Boys. Naposledy.

Toto popové kanadské duo sa na Slovensko predstavilo na festivale Wilsonic v roku 2009, nasledoval sólový koncert minulý rok a 14. septembra sa prišli rozlúčiť. Junior Boys končia a majú za sebou celkom dlhú etapu – vynikli v roku 1999. Slovo, ktoré ich najviac vystihuje je pop. Nejde o nadávku ani a takú tvorbu, ktorá sa na nás valí z TV či rádií. Toto je skôr také pohladenie, je to dospelé a seriózne.

Matt Didemus a Jeremy Greenspan majú albumy vydané pod Domino Record, pod ktorého krídla patrí napríklad Anna Calvi, Arctic Monkeys, Four Tet, Franz Fedinand či Hot Chip. Som veľmi rád, že som si naposledy mohol užiť túto zmes elektra, soulu a house. Neviem či to bolo tým, že to bol posledný koncert no bolo to viac melancholické ako tanečné, no aj tak super. Díky.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Prečo bol WordCamp Bratislava 2019 ten najlepší | VLOG #64

V Bratislave sa konalo v poradí už ôsme stretnutie fanúšikov a priaznivcov CMS WordPress. Samozrejme som tam nemohol chýbať. A podarilo sa mi vyspove

Bratislava otvorila svoje dáta verejnosti

Hlavné mesto Slovenska spustilo pre verejnosť portál opendata.bratislava.sk, kde je možné nájsť 370 datasetov s 522 dátovými zdrojmi, ktoré pochádzajú

3 dôvody prečo musíš prísť na WordCamp Bratislava 2019 | VLOG #61

Obdobie jesenných eventov začína a preto by som váš veľmi rád pozval na prvý z nich. Formát WordCampu netreba asi fanúšikom WordPressu predstavovať.

Publikované 19.09.2012
TOPlist TOPlist