Vidím len dva možné zániky ľudstva, buď nukleárna alebo zombie apokalypsa. Čo potrebujete aby ste sa nepridali medzi nemŕtvych? Tu je menší zoznam toho čo by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti.


Max Brooks – Zombie survival guide – úplný základ, ak chcete vedieť do čoho idete a na čo sa pripraviť. Nesmie chýbať v žiadnej knižnici.


Map of the Dead – Zombie Survival Map – je jasné, že nič nebude ako predtým a treba si hľadať nový domov. Pomôcť môže táto mapa, samozrejme je nutné do nej nahliadnuť skorej než apokalypsa nastane.


Gerber – Apocalypse Kit – kompletná výbavička sekacích rezacích a bodacích nástrojov od renomovaného výrobcu v jednom balení.


Gerber – Gator Machete Pro – ešte raz ten istý výrobca, tento raz vlajková loď medzi mačetami – absolútne nevyhnutná súčasť výbavy.


Crovel – na prvý pohľad len poľná lopatka, no pri detailnejšom skúmaní absolútne univerzálny nástroj na rezanie, sekanie, kopanie, páčenie prípadne použiteľná ako zbraň


500 JIC Cruiser – bez brokovnice ani na krok, to je jasná páka


Fox - Titan Sport Jacket Upper Body Armor – BOZP na prvom mieste, nie len pri extrémnych športoch


Massif Army Combat Shirt (ACS) – fakt že namakané tričko


First Aid Only Outdoor First Aid Kit – tiež základná vec


Emergency Survival Food Supply - 275 balíčkov mäsa


MISSLE SILO-Home Built on Former Missile Base - Pre zámožnejších je k dispozícii celé sídlo na prečkanie počas horších dní