Sledovať dianie okolo spoločnosti Apple je zážitok. Svojim marketingom a produktami už niekoľko rokov udáva smer a neraz posadila konkurenciu na zadok. V poslednej dobe sa všetky tie „rumors“ točia okolo uvedenia tabletu. Na 27. januára pripravilo Apple podujatie, rozposlalo pozvánky a stále si hrá tu pre túto spoločnosť tak osvedčenú hru.

Samozrejme sa teším, čo z toho bude. Uvedenie tabletu očakávam ako samozrejmosť, myslím že ak sa tak nestane tak by sa to prejavilo na prepade akcii a osočovaní. Tak isto žiaden upgrade zo súčasného portfólia by tablet nedokázal zatieniť. Tajne dúfam, že to bude niečo multimediálne no hlavne použiteľné aj ako ebook. Tu CES ukázal, že tabletmi a čítačkami bude rok 2010 žiť. Ak popustím uzdu fantázie tak doplniť knihy pre tablet do iTunes Store by bol zaujímavý ťah.

Všetko sú to dohady, či len zbožné priania, napriek tomu na týchto dohadoch si môžete postaviť blog či celý portál a bude čítaný. Paradox. Okrem tabletu sa hovorí aj o OS pre iPhone vo verzii 4.0, či dotykovom iMac-ku. Tak som zvedavý, sledujte po 19:00 nášho času.