Sociálne média ako časť marketingu vďaka svojej dynamike to dotiahli tak ďaleko, že si zaslúžia mať vlastnú konferenciu. Je ňou Social Marketers Summit, ktorý sa uskutoční už budúci týždeň 9. septembra v Slovanském domě v Prahe, vo veľkom kinosále sále a priľahlých priestoroch Palace Cinemas.

Cieľom konferencie je ponúknuť možnosť zdieľať informácie na úrovni profesionálov ale aj nadšencov v regióne strednej Európy zo všetkými svojimi špecifikami. Má ísť o kombináciu konferencie a veľtrhu – prezentovať sa budú nielen značky a postupy ale aj metódy a skúsenosti.

Hovoriť sa bude o PR v sociálnych sieťach, súčasnom stave v nich, zábave ale a možnostiach zárobku. Rečníci sú ako domáci tak aj zahraničný – rozprávať príde napríklad Erica Swallow z Mashable.com, Thorbjörn Warin ktorý je marketingovým šéfom developerskej firmy zameranej na hry na sociálnych sieťach, ďalej napríklad Tomáš Hodboď venujúci sa politickému marketingu a mnohí ďalší.

Organizátormi sú Jakub Svoboda a Pavel Hacker, ktorých určite poznáte z tyinternety.cz. Registrácia na konferenciu je možná na oficiálnom webe socialsummit.cz, ak sa chcete dozvedieť viac informácii sledujte Twitter a Facebook.