Vlog


Sleduj ma


Twitter


Etika strojov a AI bude veľkou témou na Future Port Prague

Počas septembra sa v Prahe opäť trocha nahliadne do budúcnosti – uskutoční sa tu po roku podujatie Future Port Prague. To je zamerané na aktuálne trendy a nie tak vzdialenú budúcnosť. Okrem toho, že sa venuje smart technológiám, budúcnosti oblastí ako mobilita, výroba, energia, zdravotníctvo, virtuálna a rozšírená realita, tak veľa priestoru dostane aj umelá inteligencia (AI).

Odhaduje sa, že väčšina odvetví sa do 10 rokov bez AI jednoducho nezaobíde. Aj preto sa čoraz častejšie hovorí o statuse „elektronickej osoby“, o etikete a hraniciach medzi robotmi a ľudmi. A práve tuto otázku chce otvoriť Future Port Prague. Nebude to ale jediná téma.

wide

Táto konferencia o budúcnosti predstaví osobnosti a vizionárov z celého sveta. Skladá sa z troch častí – samotná konferencia s rečníkmi, workshopy na ktorých sa pôjde viac do hĺbky a výstava (Expo), ktorá predstaví inovatívne firmy. Konkrétne viac ako 150 vystavovateľov od známych značiek až po startupy.

Future Port Prague sa uskutoční od 6. do 7. septembra 2018 v priestoroch Pražské tržnici v Holešovicích. Vstupenky sú už v predpredaji ako na konferenciu, tak aj výstavu.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Future Port Prague 2019 s množstvom noviniek

V poradí už tretí ročník podujatia Future Port Prague sa uskutoční začiatkom septembra, konkrétne 10. a 11. septembra v areály pražského Výstavište. A

Publikované 28.06.2018
TOPlist TOPlist