Seriálovú mániu som niekoľko rokov poctivo ignoroval. Prison Break, Lost, Heroes, 24 a veľa ďalších považujem za sračky. Je to ale už pár mesiacov čo som sa dopracoval k How I Met Your Mother. Odvtedy je pre mňa HIMYM doslova kultom. Seriál si ma už po prvej časti získal a doslova som hltal všetky tri sezóny, ktoré boli odvysielané. Už v pondelok štartuje na CBS štvrtá sezóna a dúfam že si bude držať rovnako vysokú latku. Bude mať 26 častí a prvých 6 bude plynulo nadväzovať na koniec tretej série.

Som veľmi rád, že každému komu som seriál odporučil alebo som sa s ním o ňom bavil si ho pochvaloval. Komu seriál nič nehovorí tak sa môže od 11. októbra tešiť, nakoľko ho bude vysielať televízia JOJ. Zatiaľ nieje známy názov pod akým bude uvedený. Popravde si ani moc dobre neviem predstaviť slovenský dabing. V najhoršom prípade sú všetky série dostupné na DVD. No nechcem predbiehať.

How I Met Your Mother je sitkom s netradičným rozprávaním o partičke kamarátov žijúcich v New Yorku. Príbeh rozpráva Ted (Ted Mosby - Architect) deťom – o tom ako hľadá tú pravú a čo všetko pritom zažil zo svojimi priateľmi. Medzi hlavných protagonistov patrí kanaďanka Robin, ktorá je reportérkou. Nesmie chýbať Tedov kamarát Marshall a učiteľka zo škôlky Lily. Všetko to korunuje nezničiteľný Barney. V hlavných úlohách Alyson Hannigan, Neil Patrick Harris, Cobie Smulders (Jacoba Fransisca Maria Smulders), Josh Radnor a Jason Segel. Popritom sa objavia aj hviezdy ako Enrique Iglesias, Mandy Moore alebo Britney Spears a mnoho ďaľších.

V seriály padne niekoľko hlášok, ktoré už v mojom okolí doslova zľudoveli. Fanúšikov určite poteší, že Kódex parťákov víde aj knižne už onedlho. Načo sa rozpisovať, veď si to pozrite.

Suit Up!