Vlog


Sleduj ma


Twitter


Na The Next Web Conference 2013 bude 13 ročný CEO aj autor knihy Štvorhodinový pracovný týždeň

Európska edícia The Next Web Conference 2013 za ktorou stojí rovnomenný portál sa opäť uskutoční koncom apríla v Amsterdame. Aj tento rok sú veľkým lákadlom rečníci, ktorých bude cez 40. The Next Web Conference je jedným z najväčších technologických eventov v Európe, do hlavného mesta Holandska príde 2000 návštevníkov len kvôli nemu a ďalších 40 tisíc podujatie sleduje online. Na podujatí bude možné vidieť až 80 startupov, ktoré budú prezentovať svoje služby a produkty.

Bez debaty je to super priestor pre networking s investormi, marketérmi, dizajnérmi, kódermi ale aj médiami. Z rečníkov spomeniem spoluzakladateľa Eventbrite Kevina Hartza, za zmienku určite stojí aj autor knižného bestselleru Ninja Innovation Gary Shapiro alebo Tim Ferriss. Jeho knihy Štvorhodinový pracovný týždeň alebo Štvorhodinové telo vyšli aj u nás.

To že biznis sa dá robiť aj v 13 rokoch potvrdia Jordan Casey a Puck Meerburg. Super Early Bird vstupenky na podujatie sú ešte v predaji za 675 €. V cene je aj online kurz Let's Fix Your Pitch v rámci TNW Academy. Plná vstupenka stojí 999 €.

Všetko podstatné je na thenextweb.com/conference/europe.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Najväčšie podujatie zamerané na startupy privíta 20 000 návštevníkov

Usporiadatelia The Next Web Conference dnes predstavili svoje plány na budúci rok. Bez pochýb ide o jedinečné podujatie, z ktorého som vám už pár krát

The Next Web Conference 2012 – to najlepšie zo startupov (video)

V predchádzajúcom článku som sa venoval hlavne priebehu konferencie a rečníkom, dnes by som rád spomenul projekty, ktoré bolo možné vidieť na The Next

The Next Web Conference 2012: foto + report

Aktuálny ročník medzinárodnej konferencie The Next Web v jej európskom vydaní je úspešne za mnou. O Amsterdame popíšem viac v niektorom ďalšom článku.

Publikované 21.03.2013

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist