Už ani neviem, aké to je ísť na offline podujatie, ktoré sa koná v reálnom svete. Teraz je tu jedinečná príležitosť. 14. a 15. septembra 2021 sa v priestoroch Kulturpark Košice koná SlovakiaTech 2021. Ide o medzinárodnú odbornú konferencia a inovačno-technologický veľtrh firiem, ktorého cieľom je stretnutie slovenských a zahraničných odborníkov v oblasti inovácií, priemyslu a priemyselných technológií, energetiky, dopravy a logistiky, v oblasti životného prostredia a vzdelávania, ako aj prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských technologických firiem.

V Košiciach sa tak uskutoční najväčšie technologické podujatie na ktorom by ste nemali chýbať. Počas 2 dní sa na 3 pódiách vystrieda viac ako stovka domácich a zahraničných spíkrov z prostredia technologických firiem, startupov a investorov.

Veľmi sa teším, že do programu môžem prispieť aj ja. Budem veľmi rád, ak zavítate v rámci bloku Retail evolution 14.9. na moju prípadovú štúdiu Tí najlepší sa (počas krízy) adaptujú. Neostaňte v závese! Chcem zdielať naše aktivity, ktorým sme sa venovali vo Websupport-e od začiatku pandémie, tak aby sme pomohli znížiť jej dopady. Ide naše poučenia, ktoré doteraz neboli prezentované.

Čakajú nás teda dva dni nabité veľmi zaujímavým obsahom. Vstup na SlovakiaTech 2021 je bezplatný, stačí sa zaregistrovať.