Vlog


Sleduj ma


Twitter


Stojan pod notebook Chord

Je tu ďalší kus DJ techniky na recenziu, či skôr by sa teraz dalo hovoriť o nábytku. S pribúdajúcou technikou ubúda miesto pre notebook, no bez neho to dnes takmer nejde. K dispozícii je veľa stojanov, no cenovo sú niekde úplne inde – dokonca myslím, že sú drahšie než môj staručký notebook.

Naviac som teraz skôr než niečo mobilné chcel pevné prevedenie na príležitostné prenášanie. Voľba nakoniec padla na Chord. Tento stand je dodávaný ako montážna sada, výrobca udáva zloženie za 3-5 minút, avšak do minúty nemáte čo robiť.

Stojan má päť stupňov nastavenia výšky - 24 až 36 cm. Je univerzálny čo sa týka šírky notebooku – pohodne na ňom sedí 10 palcový netbook aj 15 palcový notebook. Naviac vďaka vyhotoveniu konštrukcie sa nemusíte báť o chladenie – cirkulácia vzduchu je bezproblémová a nemá jej čo prekážať. Stojan je vyrobený z ocele, ktorú sa nemusíte báť zaťažiť.

Ako som spomínal stojan Chord ide bez problémov rozložiť a zase zložiť, v podstate stačí zatiahnuť štyri skrutky. Mne sa páči hlavne jeho masívnosť a prenosnosť.

Chord som kupoval online na www.electronic-star.sk. Keďže mi po recenzii kontrolera prišlo niekoľko dotazov na tento shop tak ho v krátkosti predstavím. Ide o nového dodávateľa audio, svetelnej a DJ techniky na Slovensku. K dispozícii je telefonická a mailová podpora, platiť sa dá kreditkou a tovar privezie kuriér. Podľa mojich skúseností do 3 dní.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

10 spôsobov, ako zostať kreatívny v časoch dobrých aj zlých | VLOG #71

Kreativita nie je niečo, čo len tak zapnete frázou "a teraz budem kreatívny". Jednoducho občas to nejde. Ale naštastie je tu 10 tipov z kni

Mám pre teba novú knihu o blogovaní | VLOG #67

Uvažuješ nad blogovaním, alebo blog už máš a chceš sa posunúť na ďalší level? Som veľmi rád, že som mohol prispieť k vzniku knihy Tvorba úspešného za

Nástroje titánov | VLOG #46

Nový rok býva plný predsavzatí, ktoré sa viac - či menej podarí naplniť. Avšak každý z nás má priestor na zlepšnie, či už v osobnom i pracovnom život

Publikované 23.12.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist