Vlog


Sleduj ma


Twitter


Stojan pod notebook Chord

Je tu ďalší kus DJ techniky na recenziu, či skôr by sa teraz dalo hovoriť o nábytku. S pribúdajúcou technikou ubúda miesto pre notebook, no bez neho to dnes takmer nejde. K dispozícii je veľa stojanov, no cenovo sú niekde úplne inde – dokonca myslím, že sú drahšie než môj staručký notebook.

Naviac som teraz skôr než niečo mobilné chcel pevné prevedenie na príležitostné prenášanie. Voľba nakoniec padla na Chord. Tento stand je dodávaný ako montážna sada, výrobca udáva zloženie za 3-5 minút, avšak do minúty nemáte čo robiť.

Stojan má päť stupňov nastavenia výšky - 24 až 36 cm. Je univerzálny čo sa týka šírky notebooku – pohodne na ňom sedí 10 palcový netbook aj 15 palcový notebook. Naviac vďaka vyhotoveniu konštrukcie sa nemusíte báť o chladenie – cirkulácia vzduchu je bezproblémová a nemá jej čo prekážať. Stojan je vyrobený z ocele, ktorú sa nemusíte báť zaťažiť.

Ako som spomínal stojan Chord ide bez problémov rozložiť a zase zložiť, v podstate stačí zatiahnuť štyri skrutky. Mne sa páči hlavne jeho masívnosť a prenosnosť.

Chord som kupoval online na www.electronic-star.sk. Keďže mi po recenzii kontrolera prišlo niekoľko dotazov na tento shop tak ho v krátkosti predstavím. Ide o nového dodávateľa audio, svetelnej a DJ techniky na Slovensku. K dispozícii je telefonická a mailová podpora, platiť sa dá kreditkou a tovar privezie kuriér. Podľa mojich skúseností do 3 dní.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Tak dobrí, že vás neprehliadnu | VLOG #38

Video recenzia na druhú knihu, ktorej autor je Cal Newport a vyšla vo vydavateľstve Jan Melvil Publishing. "Tak dobří, že vás nepřehlédnou"

Michal Truban – Support

Kníh o slávnych biznismenoch, úspešnom podnikaní a so štítkom „motivačná literatúra“ som prečítal desiatky. Pár som ich aj zrecenzoval a často ich odp

Alibaba.com – príbeh najväčšieho on-line trhoviska na svete

Porter Erisman je bývalý viceprezident spoločnosti Alibaba, konkrétne mal na starosť medzinárodný marketing. O svojom pôsobení v nej natočil dokument

Publikované 23.12.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist