Vlog


Sleduj ma


Twitter


Zomrel Ray Bradbury

V úctihodnom veku 91 rokov tento svet opustil Ray Douglas Bradbury, autor kníh ako 451 stupňov Fahrenheita alebo Marťanská kronika. Prischla mu najmä škatuľka sci-fi spisovateľa, on sa voči nej vždy silno ohradzoval a tvrdil, že napísal iba jednu sci-fi knihu - spomínaných 451 stupňov Fahrenheita. Celkovo tu zanechal viac ako 30 kníh a 600 poviedok.

Napriek tomu, že si získal rešpekt a fanúšikov vďaka jeho pohľadu do budúcnosti a na nové technológie sám ich nemal rád a cítil sa medzi nimi stratený. Tvrdil, že má problém vymeniť žiarovku, nešoféruje a nelieta. Ray Bradbury je pre mňa predstaviteľom spisovateľa starej školy, ktorá bohužiaľ už odchádza. No nenechala po sebe toho málo, dokonca aj odkaz ako dosiahnuť úspech ako napríklad aj on.

Goodbye Ray


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Ako tvoriť produkty, ktoré budú ľudia milovať | VLOG #44

Može sa zdať, že robiť technologické produkty je celkom ľahké a s veľkým potenciálom na úspech. Veď spoločnosti ako Amazon, Google, Facebook, Netflix

Black Friday a Cyber Monday 2018 pre geekov

Pokiaľ ide o „nákupné sviatky“ ako Black Friday a Cyber Monday som pomerne skeptický a opatrný. Bez porovnávača cien sa neoplatí nakupovať. Tu je preh

Tak dobrí, že vás neprehliadnu | VLOG #38

Video recenzia na druhú knihu, ktorej autor je Cal Newport a vyšla vo vydavateľstve Jan Melvil Publishing. "Tak dobří, že vás nepřehlédnou"

Publikované 06.06.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist