Vlog


Sleduj ma


Twitter


Zomrel Ray Bradbury

V úctihodnom veku 91 rokov tento svet opustil Ray Douglas Bradbury, autor kníh ako 451 stupňov Fahrenheita alebo Marťanská kronika. Prischla mu najmä škatuľka sci-fi spisovateľa, on sa voči nej vždy silno ohradzoval a tvrdil, že napísal iba jednu sci-fi knihu - spomínaných 451 stupňov Fahrenheita. Celkovo tu zanechal viac ako 30 kníh a 600 poviedok.

Napriek tomu, že si získal rešpekt a fanúšikov vďaka jeho pohľadu do budúcnosti a na nové technológie sám ich nemal rád a cítil sa medzi nimi stratený. Tvrdil, že má problém vymeniť žiarovku, nešoféruje a nelieta. Ray Bradbury je pre mňa predstaviteľom spisovateľa starej školy, ktorá bohužiaľ už odchádza. No nenechala po sebe toho málo, dokonca aj odkaz ako dosiahnuť úspech ako napríklad aj on.

Goodbye Ray


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Tak dobrí, že vás neprehliadnu | VLOG #38

Video recenzia na druhú knihu, ktorej autor je Cal Newport a vyšla vo vydavateľstve Jan Melvil Publishing. "Tak dobří, že vás nepřehlédnou"

Weekly #17

Technológie WordPress is at a Crossroads Using Feature Detection to Write CSS with Cross-Browser Support The distributed team’s guide to Git mirrors L

Weekly #15

Technológie Aurora Serverless MySQL Generally Available Ubuntu, Debian, RHEL, and CentOS Linux Now Patched Against "Foreshadow" Attacks Prac

Publikované 06.06.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist