Vlog


Sleduj ma


Twitter


4 super letné songy a Despacito medzi nimi nie je

Aj keď Luis Fonsi ft. Daddy Yankee znie skoro každé ráno z rádia ujov autobusárov, na YouTube dali viac ako 3 miliardy zobrazení a milión komentárov, tak moja hudobná duša piští po niečom inom.

Nemecké producentské a djské legendárne duo Blank & Jones začiatkom leta vydalo album RELAX Edition 10. Ide takú chillout produkciu k vode a číslo napovedá, že sa tomu venujú už pomerne dlho. No a na albume sa objavila ich verzia Pure Shores, ktorú prespievala Zoe Dee.

Skorej narodení jedinci si možno spomenú na verziu od britsko-kanadskej dievčenskej skupiny All-Saints z roku 2000, ktorá bola hlavnou témou filmu The Beach, u nás známeho aj ako Pláž s ešte neoskarovým hercom menom Leonardo DiCaprio. Klip zožal pozitívnu kritiku a inak song produkoval William Orbit. Áno ten Orbit, ktorý reinkarnoval Adagio for Strings z roku 1938.

Ale ani Piet Blank a Jaspa Jones sa nedali vyhanbiť a ich klip je z video záberov z rokov 2001 až 2003 natočených na Ibize a Balearach. Čo teda nostalgicky veľmi oceňujem.

Je odvážne sa v polovici roka priznať, že albumom tohto roka pre mňa asi bude Lust For Life, ale asi tomu tak už bude. V poradí piaty štúdiový album speváčky, textárky a modelky Elizabeth Woolridge Grant vyšiel na výbornú.Že tomu tak bude napovedali singel Love a aj titulná pieseň Lust For Life s The Weeknd. Mne ale do týchto horúcich dní zapadá najviac 13 Beaches. Proste Lana Del Rey vie!

Novozélanďanka Ella Marija Lani Yelich-O'Connor, známejšia ako Lorde dala začiatkom augusta von oficiálny klip k songu Perfect Places z aktálneho albumu Melodrama.

Jai Wolf to minulý rok s Indian Summer v mojom prestížnom rebríčku 15 najlepších hudobných vecí za rok 2016 dotiahol na parádne 11 miesto. Očividne mu nestačilo 17 miliónov prehratí vďaka GoPro a tak dal von svoj oficiálny videoklip. Zatiaľ to na mega úspech nevyzerá, ale ak potrebujete nakopnúť a vypadnúť von určite si ho dajte.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %

Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne

Aký bol môj apríl: Canon M50, Amazon, Babiš a Gergaz | VLOG #27

Taký experiment so zhrnutím predchádzajúceho mesiaca. Dajte vedieť, či sa vám takýto formát páči. Show notes k tejto aprílovej časti: Morning Talks o

Ako na hudbu do YouTube videa zdarma | VLOG #19

Hudba a celkovo zvuk vo videu je veľmi podstatný pre celkový dojem. Aké su moje zdoje pre kvalitnú hudbu zadarmo. Informácie o tom, či je možné použi

Publikované 09.08.2017
TOPlist TOPlist