Nepamätám si veľa konkrétnych momentov, ale kedy som začal písať tento blog (takmer v súčasnej podobe) viem celkom presne – bolo to 1. júla roku pána 2003. Bol teplý letný deň a ja som uvažoval, že svoj web zmením na blog. Bolo to in a éra popularity blogov u nás mala len prísť. Prvé moje osobné weby začali fungovať niekedy na prelome rokov 98-99. Áno bola to éra dialupu.

Dnes keď má 10 rokov tak som sám prekvapený, že to dotiahol až sem. S tým som nepočítal ani v najdivokejších snoch. Môžem hrdo povedať, že prežil niekoľko vlád, mojich zamestnaní, vzťahov aj letných lások. Sorry, toto nemalo znieť až tak infantilne. Ale je to tak.

Každopádne aj vďaka nemu som spoznal kopec úžasných, ale aj úplne jebnutých ľudí. Našťastie z tej prvej kategórie ich je brutálne viacej. Ale viete ako to býva, môžete dostať tisíc krát palec hore a jeden človek vám dá dole a bude vás to štvať.

Neviem či svoje najlepšie časy má za sebou. A viem, že len málo čo by som si želal viac ako mať možnosť sa blogu naplno venovať. Alebo aspoň publikovať tie stovky konceptov pripravených do šuplíka, čo nikdy neuzrú svetlo sveta. Na druhú stranu éra blogov je dávno ta tam.

Tak som uvažoval, že čo také by si čitatelia zaslúžili za desať ročnú priazeň. Do úvahy pripadali súťaže, párty a podobne. Myslím, že budem sebecký a dám si darček sám. A tým bude to, že blog skúsim ťahať ďalej. Možno to nebude ďalšie desaťročie, ale veď uvidíme...

Ďakujem priatelia :)