Brány druhého ročníka Bratislava Food Fest-u, ktorý organizuje Gurmán Club s.r.o. – vydavateľ prestížneho gastronomického sprievodcu „GURMÁN na Slovensku“ o najlepších reštauráciách, šéfkuchároch a vinároch na Slovensku sa otvoria už zajtra.

Bratislava Food Fest sa koná 11. – 13. júna 2010 v priestoroch Medickej záhrady – veľmi sa teším, lebo ide jednoznačne o reprezentatívnejší priestor než akým bolo dunajské nábrežie minulý rok. Program začína na obed a končí vo včerných hodinách.

Aj tento rok je oficiálnym platidlom Gurmán. Ten si každý účastník zakúpi pri vstupoch vo forme “Gurmán šeku” (14 euro). Výhodou 2. Ročníka Bratislava Food Festu je, že po zaplatení Gurmán šeku vám tento platí na všetky 3 festivalové dni. Ak vám základný vstupný balíček gurmánov nebude stačiť, môžete si  kedykoľvek dokúpiť v informačných stanoch ďalšie gurmány vždy s množstvom 10 gurmánov = 10 euro. Platiť sa dá len v hotovosti.

Čo je tiež fajn je že v celom areály je zakázané vodiť psov, fajčiť a bicyklovať sa. Zoznam reštaurácii sa neplatí vymenovávať, to treba skúsiť. Ak hľadáte nejaké informácie skúste bratislavafoodfest.sk.