Skúšam nový formát. Rád by som si niekde mapoval moje aktivity počas sabbaticalu a pri zvažovaní vlog vs blog mi tá textová forma prišla praktickejšia. Také to zhodnotenie ako robím na konci roka, len na (ne)pravidelnej mesačnej báze. Budem rád, ak mi dáte váš feedback. Takže poďme na to.

  • 🚝 Takmer týždeň som strávil v Prahe, cieľom bolo pár stretnutí a kurz Jak na obsah jako profesionální kreativci od skvelej Michelle Losekoot. Chválim ho kade chodím a ak máte nejaký kreatívny blo(g/k), že čo do sveta hovoriť, tak je pre vás. Fakt výborne využité sobotné popoludnie. Cestou z kurzu pri prechádzke pri Vltave ma napadol aj tento formát.
  • 🐴 Z Prahy som si na jeden deň odbehol do Pardubíc. Mojím sprievodcom po meste bol Jarin – ex-kolega, maratónec, profesionálny sprievodca, hrdý táta a jeden z top „sales majstrov“ akých poznám. Stihli sme toho fakt veľa: Přihrádek, Zámek, kostel sv. Bartoloměje, Machoňova pasáž, Zelená brána. Aspoň z diaľky Automatické Gočárovy mlýny, do ktorých sa ešte musím vrátiť a Larischovu vilu. Brutálne silný zážitok bol Památník Zámeček. Brunch v Bakla cafe. Jarinovo „tak nás tady máte“ pri vstupe všade, kam sme prišli fungovalo výborne.
  • 👋 Marec bol mojím posledným mesiacom vo Websupporte, takže prišlo aj na lúčenie. Ale verím, že ďalšia spolupráca ešte bude.
  • 🎈Skvelé Tech Talks s Kubom si musíte dať, ak ste ich ešte nevideli. V Tech Talks budem pokračovať externou spoluprácou s Websupportom.
  • 💶 Čakám na SRO, už štvrtý mesiac. Ale už mám logo. Po rokoch kontakt so službami štátu pri vybavovaní sociálneho a zdravotného poistenia – právna úprava pre sabbatical by sa viac ako hodila.
  • 🚶‍♂️Mal som cieľ každý deň dať 10 tisíc krokov, dopočúvať podcasty čo sa mi nahromadili. Nakoniec to vyšlo na pekných 12k krokov denne priemerne.
  • ☕️ Mám tušenie, že oddych si budem musieť strážiť. V kalendári sa mi hromadia termíny na stretnutia a konzultácie. Je to dobrý signál.
  • 🖤 V stredu 22. marca po ťažkej chorobe s ktorou odvážne bojovala zomrela moja babka „Jakubovská“. Aj vďaka nej som mal krásne detstvo. Česť tvojej pamiatke a odpočívaj v pokoji...