Pracovať z domu je fajn. Freelancing už nieje u nás cudzí pojem, dá sa mu venovať na plný úväzok ale mať ho aj ako „bokovku“. Časom sa ale každý freelancer dostane do situácie, keď domov a stretávanie s klientmi v reštauráciach nieje už to pravé orechové. No stále si netrúfa na vlastnú kanceláriu.

Tu prichádza na radu coworking – zdieľanie pracovného a spoločenského priestoru s ďalšími profesionálmi. Takýto priestor sa nachádza už aj v Bratislave. CofficeClub Bratislava to je trojposchodový kancelársky priestor s ponukou pracovných miest v zdieľanom priestore, ale aj samostatných kanceláriách.

Okrem pracovného priestoru je k dispozícii internetové pripojenie, sieťová tlačiareň, kopírka, vybavenie kuchynky, priestor na relax – dokonca vlastná záhrada – využitie napríklad na prácu vonku počas letných mesiacov. V ponuke sú dve možnosti členstva – základné a plné. Rozlišujú sa prístupom do priestorov a možnosť bezplatného zriadenia sídla spoločnosti/podnikania zdarma, prijímanie pošty atď. No a samozrejme cenou.

Viac informácii nájdete na www.cofficeclub.sk. Samotný nápad sa mi veľmi pozdáva a myslím, že je bez problémov realizovateľný aj v ďalších mestách