V poradí už druhý bratislavský BarCamp tu je už o mesiac – konkrétne v sobotu 21. februára 2009. Tento raz je miestom konania od 9:00 do 18:00 IT školiace stredisku GOPAS (Dr. Vl. Clementisa 10). Prvý BarCamp bol bez pochýb udalosťou minulého roka čo sa internetovej komunity u nás týka. Program bude tento raz prebiehať paralelne v troch miestnostiach - teda v troch blokoch. Jeden sa bude venovať technológiám a bezpečnosti, druhý biznisu, start-upom a novým projektom a tretí zas marketingu a PR. Jedna miestnosť je obmedzená na 30-40 účastníkov čo by mohlo prispieť k plodnejším diskusiám.

Druhý BarCamp chce pokračovať v tom v čom ten prvý začal. A štart to bol podarený. Už teraz sa môžete prihlásiť či navrhnúť prednášku. Filozofia čokoľvek vás zaujíma, čokoľvek navrhnete, čokoľvek chcete odprezentovať platí aj tento raz. Ak vás zaujíma dianie okolo BarCampu odporúčam sledovať skupinu na facebooku a Twitter .

Priznám sa, že spočiatku mi presun termínu nesedel, no dúfam že aj tento krát sa mi podarí tohto podujatia zúčastniť. Takže – 21. február – BarCamp Bratislava.