Odpovedám na to dnes a denne niekoľko krát no a je na čase to povedať verejne. Jednoducho ma nebaví každému na to odpisovať nanovo. Pred nejakým pol rokom som prestal vymieňať linky s blogermi. Dovtedy mi nezáležalo na ich PR ani iných faktoroch a keď sa dalo aspoň troška ich čítať nemal som s tým problém. Veď kiež by mne s linkovaním na začiatku niekto pomohol. Lenže som si všimol, že po prvom update PR alebo šablóny na týchto blogoch linky na mňa zmizli a po tom prosíkaní v majloch ich majitelia mi neboli schopný oznámiť, že už nemajú záujem.

Vôbec sa tomu nečudujem, veď každá SEO príručka hovorí mente linky s blogermi. Takže to chápem. Prosím o pochopenie, že nemám chuť každý deň kontrolovať ľudí, ktorý ma využívajú ako dojnú kravu.

Takže linky na blogu nevymieňam! Ak máte ale predsa len strašnú túžbu mať v blogroll recipročne niečo tak úžasné ako je alian.info tak...

… musíš ma zaujať, možno ťa už čítam. Máš chuť byť na webe skutočne aktívny a vydržalo ti to aspoň pol roka. Webovej službe alebo projektu fandím. Alebo jednoducho mi padne do oka...

Okrem blogroll mám v menu aj linky, tam som zo zaradením zhovievavejší. Ostatným len odkážem, že sú tu aj ďalšie a kvalitnejšie blogy. Ten môj nieje linkovacia farma a pokiaľ na alian.info aspoň raz za čas s chuťou zájdete verím, že preň chcete to najlepšie ako ja. Peace.