Tento rok sa toho odohralo veľmi veľa a môžem povedať, že hlavne pozitívneho a pekného. Pôvodne som si to chcel nechať toto na zhrnutie konca roka, no v poslednej dobe mi bolo vyčítané, že píšem málo a už vôbec nie osobne. Tak to berte teraz ako menšiu satisfakciu, duch Vianoc nás robí ľudskejšími. LOL.

Ak si človek odmyslí čas, ktorý prespí a strávi v práci tak mu zostane to čo by sa dalo nazvať životom. A je toho kurva málo. Tak prečo nerobiť to čo človek napĺňa a čo ho baví. Predĺži mu to život. Znie to ako prázdna fráza z knihy pre osobný rozvoj, no skúsenosť ukazuje, že je to naozaj tak.

Love & Brand & Web & Support

Sedem rokov v Slovanete mi dalo strašne veľa. No každý sa potrebujeme niekam ďalej posunúť a už som začal cítiť, že tu nie je kam. No a s depresiou z tridsiatky sa to už stávalo neúnosné. Takže zmenu som potreboval, akúkoľvek. Zároveň ak z niekym trávite denne 8+ hodín po takú dobu tak sa stane súčasťou života. Veď toľko som nevydržal ani so žiadnou ženou. Muhehe. O to sú takéto zmeny ťažšie.

@ slovanet

S nadsádzkou by sa dalo povedať, že na prácu vo Websupporte stačil jeden tweet. Ako to? Jednu nedeľu nedeľu som sedel s kamarátom na pive a bavili sme sa že kam teda smerujeme. Popri tom padol tento tweet a odpoveď nenechala na seba dlho čakať. Až v dobe nástupu mi asi naplno docvaklo pre koľko ľudí je táto firma vysnívaným zamestnávateľom. A pre mňa lovebrand odkedy tam mám tento blog, konkrétne od roku 2005.

Čo môžem o tejto firme povedať po štyroch mesiacoch? Nestretol som sa zatiaľ zo žiadnou firmou, kde by sa makalo s takým nasadením. Ľudia tu pracujú fakt na detailoch a snažia sa zlepšovať čo sa dá. Je to nesmierne inšpirujúce a povzbudivé. Najmä ak sú to často krát fakt mladí ľudia. Super je aj sharovanie informácii, ktoré ich posúva na na vyšší level. A ja som rád, že do práce ma baví vstávať. Toto mal byť skôr post v tom duchu, že sa blíži obdobie predsavzatí a výziev. Áno tie novoročné majú najnižšiu váhu, ale skôr som chcel povedať, že pre to aby človek vstával rád do práce občas stačí málo. Možno len skúsiť niečo nové.