Vlog


Sleduj ma


Twitter


Harder, better, faster, stronger… Websupport

Tento rok sa toho odohralo veľmi veľa a môžem povedať, že hlavne pozitívneho a pekného. Pôvodne som si to chcel nechať toto na zhrnutie konca roka, no v poslednej dobe mi bolo vyčítané, že píšem málo a už vôbec nie osobne. Tak to berte teraz ako menšiu satisfakciu, duch Vianoc nás robí ľudskejšími. LOL.

Ak si človek odmyslí čas, ktorý prespí a strávi v práci tak mu zostane to čo by sa dalo nazvať životom. A je toho kurva málo. Tak prečo nerobiť to čo človek napĺňa a čo ho baví. Predĺži mu to život. Znie to ako prázdna fráza z knihy pre osobný rozvoj, no skúsenosť ukazuje, že je to naozaj tak.

Love & Brand & Web & Support

Sedem rokov v Slovanete mi dalo strašne veľa. No každý sa potrebujeme niekam ďalej posunúť a už som začal cítiť, že tu nie je kam. No a s depresiou z tridsiatky sa to už stávalo neúnosné. Takže zmenu som potreboval, akúkoľvek. Zároveň ak z niekym trávite denne 8+ hodín po takú dobu tak sa stane súčasťou života. Veď toľko som nevydržal ani so žiadnou ženou. Muhehe. O to sú takéto zmeny ťažšie.

@ slovanet

S nadsádzkou by sa dalo povedať, že na prácu vo Websupporte stačil jeden tweet. Ako to? Jednu nedeľu nedeľu som sedel s kamarátom na pive a bavili sme sa že kam teda smerujeme. Popri tom padol tento tweet a odpoveď nenechala na seba dlho čakať. Až v dobe nástupu mi asi naplno docvaklo pre koľko ľudí je táto firma vysnívaným zamestnávateľom. A pre mňa lovebrand odkedy tam mám tento blog, konkrétne od roku 2005.

Čo môžem o tejto firme povedať po štyroch mesiacoch? Nestretol som sa zatiaľ zo žiadnou firmou, kde by sa makalo s takým nasadením. Ľudia tu pracujú fakt na detailoch a snažia sa zlepšovať čo sa dá. Je to nesmierne inšpirujúce a povzbudivé. Najmä ak sú to často krát fakt mladí ľudia. Super je aj sharovanie informácii, ktoré ich posúva na na vyšší level. A ja som rád, že do práce ma baví vstávať. Toto mal byť skôr post v tom duchu, že sa blíži obdobie predsavzatí a výziev. Áno tie novoročné majú najnižšiu váhu, ale skôr som chcel povedať, že pre to aby človek vstával rád do práce občas stačí málo. Možno len skúsiť niečo nové.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

15 vecí, ktoré mi dalo 15 rokov blogovania

15 rokov je vek v ktorom vás v reálnom svete ešte stále neberú vážne. V tom internetovom ste dinosaurus. A ak dožijeme ďalších 15 rokov, tak sa budeme

Osobní růst 2018

Asi pred dvoma rokmi som si povedal, že sa nenechám už tak často zlákať motivačnou a rozvojovou literatúrou, tak som ju takmer vynechal až na jednu vý

Z Barcelony do Košíc

Minulý rok sa 11 dňový remote work z Barcelony mimoriadne osvedčil a veľmi rád naň spomínam. Inak je to jeden z najčítanješích článkov na blogu. Takže

Publikované 16.12.2013
TOPlist TOPlist