Každý človek časom zistí, že potrebuje nejakým spôsobom organizovať nielen svoj voľný ale hlavne ten pracovný čas. Time management nieje vôbec novým pojmom, no objavujú sa stále nové metódy na určovanie cieľov a priorít.

Jednou z nich je GTD od Davida Allena, alebo ak chcete Getting Things Done ktorú som tu už neraz spomínal. Stačí si kúpiť rovnomennú knihu alebo niečo naštudovať na internete. Ak vám ale len kniha nebude stačiť odporúčam navštíviť web mitvsehotovo.cz.

Web mitvsehotovo.cz je prevádzkovaný firmou Jan Melvil Publishing, ktorá stojí za českým prekladom knihy a má slúžiť ako podporná centrála a diskusné fórum pre jej čitateľov. Web je mimoriadne bohatý na informácie – v žiadnom prípade nejde len o reklamnú microsite. Práve naopak.

Dajú sa tu nájsť informácie nielen ohľadne GTD, rozoberá sa tu aj Pomodoro, leadership, rôzne nástroje na time management ale aj praktické skúsenosti a rady. Niečo iné je predsa len ideálny stav na papieri a iná je skutočnosť. Pokiaľ teda denne bojujete s časom alebo už sa vám ho podarilo mať pod kontrolou určite si pridajte mitvsehotovo.cz do vašej RSS čítačky.