Vlog


Sleduj ma


Twitter


Myspace.com – web, ktorému nikdy neprídem na chuť

Priznám sa, že v kategórii do ktorej radím web Myspace.com veľa podobných nieje. Ak tam vôbec nieje jediný. Mám obľúbené weby, ďalej weby o ktorých viem no každý deň na nich nevisím. O Myspace.com viem a „nemusím ho“, nepoužil by som zrovna pojem nenávidím, aj keď... Ide predsa o celosvetovo známy web zo slušným meno, miliónmi užívateľov atď. Nieje snáď žiaden hudobný projekt, alebo hviezda ktorá by na ňom nemala svoj profil a nieje snáď fanúšika čohokoľvek, ktorý by ho tam nemal tiež. Nápad je fajn, všetko je naakumulované na jednom mieste (grupy, IM, videa, karaoke, etc.), človek nemusí behať po všetkých tých homepages svojich obľúbencov. Aj druhá strana je spokojná, veď môže jednoduchým spôsobom osloviť milióny ľudí. A projekty, skupiny či dj's ktorý boli objavení vďaka svojmu profilu na Myspace.com už je možné počítať v stovkách. Taktiež sa mi páčil joke v Scary Movie 4, niečo v zmysle o tomto musím napísať na svoj blog na Myspace.com. Viete, že mám rád informačné technológie aj hudbu a pre obe tento portál veľa znamenal.

Nemôžem si pomôcť, ale keď vidím na nejakom flajery, že účinkujúci ma profil na Myspace.com neklikám naň. Nepáči sa mi ani spracovanie webu ani jeho samotná filozofia. Podľa mňa svojim vizuálom tento web skončil niekde pri konci 90. rokov a napriek tomu, že je možné si všetko upravovať a „farbičkovať“ tak to vyzerá na piču. Asi tri krát som sa premohol a vytvoril si profil, ako používateľský tak aj ako artist. Hral som sa zo všetkými tými službami. Nadšenie mi vydržalo ani nie štvrť hodinku a už som na všetko pindal, proste som sa strácal. Čo ma vždy dorazilo úplne na kolená je nevkusná reklama, ktorej tu teda požehnane. Myspace.com nemá nič mimoriadne, čo by sa na iných weboch nenašlo lepšie spracované. Vlastne hej, tým niečim je počet ľudí ktorý Myspace.com používajú. A samozrejme to tvorí jeho astronomickú hodnotu. Jeho filozofia sa určite meniť nebude, takže s kľudným svedomím, že pri súčasnom stave je to naozaj web ktorému nikdy neprídem na chuť. A čo vy? Máte Myspace.com radi?


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Sociálna sieť Path končí

Nie príliš obľúbená, no myslím, že celkom známa sociálna sieť Path, ktorá bola spustená v novembri 2010 zdá sa definitívne končí. Umožňovala si budova

Weekly #10

Technológie Apple MacBook Pro with Touch Bar updated with max 32 GB RAM, ‘improved’ third-generation keyboard, True Tone, and new Intel chips Vue.js:

Weekly #9

Technológie GitLab moving from Azure to Google Cloud Platform Open-sourcing Katran, a scalable network load balancer Samsung phones are spontaneously

Publikované 16.06.2008

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist