Vlog


Sleduj ma


Twitter


Nôze opäť vystúpili v Bratislave

Legenda festivalu Wilsonic, ktorý pár rokov robil Bratislavu modernou opäť na chvíľku zažiarila. Dôvodom bolo francúzske duo Nôze, ktoré sa stalo maskotmi tohto eventu.

Do Bratislavy opäť zavítal Ezechiel Paihles a Nicolas Sfintescu 4. februára 2012 – konkrétne do klubu Nu Spirit. Myslím, že nie je človeka ktorý by o nich čo to nezachytil a veci ako How To Dance, Love Affair alebo Kitchen sú legendárne.

Ak sa povie Nôze tak sa mi vybavia litre vodky, polonahý páni a brutálna párty. Inak tomu nebolo ani tento raz a po hudobnej stránke nebolo čo vyčítať. Klub a hlavne maličký parket sa až nepríjemne zaplnil – na takúto tlačenicu som si už odvykol, no a hulvátstvo niektorých ľudí presahovalo moju mieru tolerancie.

Napriek tomu francúzi nenechali nič dlžné svojej povesti a poriadne sa odviazali. A takto si ich chcem pamätať.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

15 najlepších hudobných vecí za rok 2018

Prepad. Tak by sa štatisticky dalo pomenovať to, čo sa u mňa udialo s hudbou v roku 2018. Presnejšie o 60 menej ako v roku 2017. Znie to možno trocha

EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %

Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne

Publikované 13.02.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist