Vlog


Sleduj ma


Twitter


Nôze opäť vystúpili v Bratislave

Legenda festivalu Wilsonic, ktorý pár rokov robil Bratislavu modernou opäť na chvíľku zažiarila. Dôvodom bolo francúzske duo Nôze, ktoré sa stalo maskotmi tohto eventu.

Do Bratislavy opäť zavítal Ezechiel Paihles a Nicolas Sfintescu 4. februára 2012 – konkrétne do klubu Nu Spirit. Myslím, že nie je človeka ktorý by o nich čo to nezachytil a veci ako How To Dance, Love Affair alebo Kitchen sú legendárne.

Ak sa povie Nôze tak sa mi vybavia litre vodky, polonahý páni a brutálna párty. Inak tomu nebolo ani tento raz a po hudobnej stránke nebolo čo vyčítať. Klub a hlavne maličký parket sa až nepríjemne zaplnil – na takúto tlačenicu som si už odvykol, no a hulvátstvo niektorých ľudí presahovalo moju mieru tolerancie.

Napriek tomu francúzi nenechali nič dlžné svojej povesti a poriadne sa odviazali. A takto si ich chcem pamätať.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Audacity pridáva sledovanie používateľov

Len začiatkom mája som písal, že Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa a už sú tu aj prvé zmeny, ktoré celkom rezonujú, nakoľko nie sú zrovna p

Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa

Audacity je jednoznačne legenda. Ide o výborný open-source multiplatformový editor pre nahrávanie a editovanie zvuku. Používajú ho nie len hobby hudob

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

Publikované 13.02.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist