Vlog


Sleduj ma


Twitter


O týždeň začína O'Reilly Velocity Conference 2018 v Londýne

Už o necelý týždeň sa bude v Londýne konať technologický „sviatok“ v podobe konferencie Velocity za ktorou stojí známe vydavateľstvo O'Reilly.

Na prelome októbra a novembra sa tak podj jednou strechou opäť stretnú inžinieri, administrátori a programátori v priestoroch Hilton London Metropole.

wide

Velocity Conference sa nezameriava na jednu platformu, nástroj či technológiu ale ponúka široké spektrum oblastí ako:

Počas prvých dvoch dní (30. a 31. októbra) sa bude konať tréning a certifikácie, tutorials (31. októbra) a samotná konferencia prebehne posledné dva dni (1. a 2. novembra), kedy sa budú konať aj keynotes.

full

Okrem prednášok, ktorých paralelne pobeží päť sú pripravené aj ďalšie aktivity ako networking, podpisovanie kníh z vydavateľstva O'Reilly autormi, Ignite a ďalšie.

Osobne sa zúčastním práve konferencie počas prvých dvoch novembrových dní. Naposledy som na európskej edícii Velocity bol v roku 2015 v Amsterdame – report a moje poznámky si môžete pozrieť tu. Vtedy som bol naozaj nadšený zo šírky záberu tohto podujatia a aj jeho obsahu. Ten je samozrejme najdôležitejší. Preto mám aj tento raz veľké očakávania.

K dispozícii sú ešte vstupenky ako na tréning a certifikáciu, tak aj na samotnú konferenciu. Ak chcete 15% zľavu použite kód UK18. No a pre tých čo sa nemôžu zúčastniť pevne verím, že prinesiem aspoň tu to najpodstatnejšie.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

O'Reilly Velocity Conference 2019 v Berlíne | VLOG #66

Konferencia Velocity je pre mňa každoročný sviatok. Minulý rok sa konala v Londýne, tento sa presunula do Berlína. A rovno môžem povedať, že nesklama

O'Reilly Velocity Conference 2019 v Berlíne: prečo sa oplatí prísť?

Už o týždeň - začiatkom novembra sa bude konať v Berlíne európska edícia O'Reilly Velocity Conference. Za mňa ide o jedno z najlepších podujatí, akých

Postrehy z O’Reilly Velocity Conference 2018 London

Európsku edíciu konferencie O’Reilly Velocity som prvý a aj posledný raz navštívil v roku 2015 v Amsterdame. Sú to len tri roky ale vo svete technológ

Publikované 25.10.2018

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist