Žijeme v dobe, kedy je asi väčšina ľudí rada, že má prácu a „nevyskakuje si“. Sloboda ale nemusí znamenať len ľudskejší prístup, ale aj možnosť aby mohli ľudia robiť to v čom sú najlepší.

Keď som pred pár rokmi na Webexpo videl rozprávať Tomáša Hajzlera tak na mňa spravil obrovský dojem. Tak to proste býva pri ľudoch, ktorý prezentujú niečo čomu skutočne veria a čím žijú.

Odvtedy bol Tomáš rozprávať niekoľko krát na Slovensku a teraz s nim príde aj konferencia, lebo lepšie povedané podujatie, ktorého dva ročníky a už uskutočnili – Sloboda NaŽivo. Aj keď aby som bol presný tak o import sa postaral Matúš Kováčik.

Momentálne je predstavených niekoľko prvých rečníkov. Sloboda NaŽivo sa uskutoční 20. novembra 2013 v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave. V predaji sú už early birds vstupenky. Ak vás teda zaujíma ako robiť to čo vás baví, prípadne ako vytvoriť v práci dobré prostredie alebo dokonca ako na to pozrieť ešte z väčšej výšky – ako vychovávať a prevziať zodpovednosť za spoločnosť v ktorej žijeme určite sa zúčastnite.