Aj keď som sa zaprisahal, že politike sa tu na dlhšiu dobu vyhnem tak ona si ma našla. A prišla mi rovno do emailovej schránky. Myslel som, že do súkromnej, ale ak by bola súkromná tak by o nej nikto nevedel, možno pár ľudí. Ale to je už jedno.

Čo si tí politici či rádoby budúci politici vlastne myslia? Že rozpošlú spam a ľudia im to buď zožerú alebo ho zmažú? Ja nezabúdam! Historicky prvý prvý predvolebný spam mi prišiel keď prvý sa prvý krát pokúšalo dostať do parlamentu Slobodné fórum či ako im bolo – tá milfka Martinákova.

Pred poslednými voľbami to na mňa pár krát cez mail skúšala strana SaS, aby ma utvrdili že to myslia smrteľne vážne ešte aj SMS poslali. Milé. Bohužiaľ zle cielené. SaS považujem za relatívne modernú stranu, vedia čo je to KsichtoKniha, majú blogy, bannery a podobne. Myslím, že cez nové média komunikáciu zvládajú. Aj tu je internet dvojsečnou zbraňou.

Proste tých SaS-károv musia riadne páliť prsty, lebo to čo si u mňa budovali od posledných volieb (moc som ich nemusel) si jedným spamom dnes ráno dodrbali. Fakt. Prišiel z post.sk a a odkazuje na Youtube video s ich mega výkonom počas vládnutia. Bez pozdravu, bez podpisu. Slušnosť žiadna.

Zlaté mítingy na Pasienkoch, tomu sa dalo aspoň vyhnúť...