Vlog


Sleduj ma


Twitter


WebExpo Praha 2011

A keď sa táto najväčšia stredoeurópska konferencia o webe konala ešte v septembri minulého roku tak som sa nedostal k jej zhodnoteniu. Myslím, že ani po takej dobe nie je neskoro vytiahnuť report, ktorý som zabudol zverejniť.

WebExpo Praha 2011 sa konalo v dňoch 22. až 24. septembra, konkrétne prezentácie prebiehali len posledné dva dni – ním predchádzali workshopy. Do Prahy som sa vybral prvým ranným vlakom, konferencia sa presťahovala takže som troška hľadal, nestihol som keynote a prekvapili ma plné prednáškové miestnosti.

Prvý deň vo mne zanechal veľmi dobrý dojem a s týmto pocitom som sa z hotela vybral aj na druhý. Miestom konania bola pre zmenu Vysoká škola ekonomická. Tá je oveľa priestornejšia a je v meste, len pár minút chôdze od hlavnej vlakovej stanice. Tu organizátori vypočuli návštevníkov a spravili veľmi dobre.

Príjemné bolo aj zakončenie konferencie v ktorom Vašek Stoupa predstavil aj jeho vízie ďalších aktivít okolo konferencie. Mne osobne sa tento ročník veľmi pozdával, nastalo niekoľko veľmi pozitívnych zmien – nie len v mieste ale aj občerstvení a moderovaní jednotlivých miestností. Myslím, že takýto refresh WebExpo potrebovalo a už teraz sa teším čo prinesie ročník 2012.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Vybuduj miliardový startup v tvojej firme | VLOG #69

Ak máte pocit, že ste vo väčšej firme narazili na jej možnosti, tak potom dávajte dobrý pozor. Vo videu spomínam knihu "This Might Get Me Fired:

Prvá konferencia o slobode v práci na Slovensku

Žijeme v dobe, kedy je asi väčšina ľudí rada, že má prácu a „nevyskakuje si“. Sloboda ale nemusí znamenať len ľudskejší prístup, ale aj možnosť aby mo

WebExpo Startup Show otevírá registrace. Opět půjde o milion

Přední česká startupová soutěž se letos představuje v inovované podobě a s novými partnery. Profily všech soutěžících tentokrát budou moci posoudit a

Publikované 23.02.2012

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist