Vlog


Sleduj ma


Twitter


Weby o jedle a stravovaní (mini prehľad)

Neviete kam sa na obed ísť natlačiť, či hľadáte nejakú novú reštauráciu kam by ste chceli vziať svoju drahú polovičku či si len z priateľmi vyraziť na pivo? Prinášam menší prehľad stránok:

www.dodomu.sk Elektronické objednanie donášky do domu pomocou emailu, alebo telefonicky. Podmienkou je aby ste bývali v nejakom väčšom meste.
www.menu.sk Vyhľadávanie reštaurácii podľa mesta a podľa typu, podľa jedla či koktailu.
www.dodomu.sk Elektronické objednanie donášky do domu pomocou emailu, alebo telefonicky. Podmienkou je aby ste bývali v nejakom väčšom meste.
www.receptar.sk Veľký prehľad receptov všetkého druhu. K jedlám mi chýbajú len obrázky. V databáze je viac ako osemtisíc receptov.
www.kamnapivo.sk Asi najväčšia databáza každej reštaurácie a aj tej nižšej cenovej relácie. Primárne vyhľadávanie je podľa krajov.
recepty.dct.sk Asi najväčšia databáza každej reštaurácie a aj tej nižšej cenovej relácie. Primárne vyhľadávanie je podľa krajov.
www.obedovat.sk Prehľad reštaurácii zameraný na naše hlavné mesto.
www.gurmania.sk Web stránka pre milovníkov dobrého jedla a pitia, informácie o stravovacích zariadeniach, stolovaní, víne, pive, káve a podobne.
www.vino.sk K dobrému jedlu patrí dobré pitie, no a kvalitné víno dobrým pitím určite je. Prehľad vinoték, recenzie, ...

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Z Barcelony do Košíc

Minulý rok sa 11 dňový remote work z Barcelony mimoriadne osvedčil a veľmi rád naň spomínam. Inak je to jeden z najčítanješích článkov na blogu. Takže

Ryanair zásadne mení podmienky pre batožinu

Spoločnosť Ryanair je pre mňa taká prestížna letecká spoločnosť ako Hradná svieca medzi vínami. Proste ak môžem, tak sa jej vyhnem – príbehy by vydali

3 tipy pre cestovanie vlakom

Cestovanie vlakom patrí medzi moje najobľúbenejšie spôsoby dopravy, napríklad na rozdiel od takých autobusov – tie patria presne na opačný koniec spek

Publikované 19.05.2005

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist