Vlog


Sleduj ma


Twitter


WordCamp Slovakia bol skvelý

V sobotu sa v priestoroch Stanice v Žiline stretli ľudia, ktorím niečo hovorí slovíčko WordPress. Spektrum návštevníkov bolo naozaj široké – od bežných užívateľov až po skúsených dizajnérov a spisovateľov pluginov. Na prvý WordCamp Slovakia som sa naozaj veľmi tešil, no a naozaj sa aj vydaril. Začnem programom.

Musím povedať, že WordCamp Slovakia 2012 sa vydaril. Organizátorom a partnerom patrí obrovské vďaka. Verím, že usporiadať niečo podobné nebolo zrovna jednoduché no úspešnejší štart ani nemohol byť. Osobne by som aj za cenu vyššieho vstupného v budúcnosti privítal nejaké workshopy o tvorbe tém, pluginov, či optimalizácie pre vyššie zaťaženie a podobne. Myslím, že WordPress komunita sa tu našla. Ja som konečne veľmi rád spoznal kopec ľudí najmä z Twittera a stretol starých známych. Tak dúfam, že ďalší WordCamp Slovakia bude čoskoro.

Píše sa inde

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Prečo bol WordCamp Bratislava 2019 ten najlepší | VLOG #64

V Bratislave sa konalo v poradí už ôsme stretnutie fanúšikov a priaznivcov CMS WordPress. Samozrejme som tam nemohol chýbať. A podarilo sa mi vyspove

3 dôvody prečo musíš prísť na WordCamp Bratislava 2019 | VLOG #61

Obdobie jesenných eventov začína a preto by som váš veľmi rád pozval na prvý z nich. Formát WordCampu netreba asi fanúšikom WordPressu predstavovať.

Poď na prvý WordCamp Košice | VLOG #25

Košice prvý raz zažijú WordCamp a bude to fakt veľké! Výborné témy aj spíkri. Využi jedinečnú možnosť dozvedieť sa niečo nové o najobľúbenejšom CMS n

Publikované 19.03.2012
TOPlist TOPlist