Vlog


Sleduj ma


Twitter


10 hudobných inšpirácii, ktoré si doteraz nepočul, ale hneď ťa dostanú

Máme tu nový týždeň a ty po Pohodovom víkende určite čakáš na novú dávku inšpirácie v tvojom Discovery weekly na Spotify. Aby ti to nebolo málo tak ti priložím ešte zo desať ďalších super vecí, čo ma na prvé počutie dostali a nikdy predtým som o nich nepočul.

K letu predsa patrí aj objavovanie a to hudobné je super. No a samozrejme aj keď oslovujem mužský rod tak je to vhodné aj pre tie ostatné – aby to bolo gendrovo korektné.

Inak sám nechápem ako to, že niektoré videá majú len pár stoviek alebo tisíc zobrazení. Ešte dodám, že ide o hudobníkov z mnohých kútov sveta – od susedného Rakúska, Rumunsko cez Izrael, Rusko, Spojené štáty a ďalšie.

1. Black Lotus Experiment - 21 Grams

2. Kafka Tamura - Lullabies

3. OLIGARKH - Rechka

4. Hazeevot - Touch me (Samantha Fox cover)

5. Jardier - Pieces

6. Jez Dior - Leather

7. Norma Jean Martine - No Gold

8. Ramzailech - Lidiya Frielech

9. Satellites - Make a Move

10. VIMES – Mind

Ak si sa dostal až sem tak gratulujem a snáď ti niečo padlo do ucha. Teraz ešte taký malý bonus – ak by si chcel ktoréhokoľvek interpreta z tu prezentovaných a zopár desiatok ešte ďalších zažiť naživo, tak máš šancu. Predstavia sa na prelome septembra a októbra na Waves Vienna, vstupenky sú už v predaji.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Audacity pridáva sledovanie používateľov

Len začiatkom mája som písal, že Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa a už sú tu aj prvé zmeny, ktoré celkom rezonujú, nakoľko nie sú zrovna p

Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa

Audacity je jednoznačne legenda. Ide o výborný open-source multiplatformový editor pre nahrávanie a editovanie zvuku. Používajú ho nie len hobby hudob

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

Publikované 11.07.2016

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist