Vlog


Sleduj ma


Twitter


3 úžasné hudobné momenty tohto roka

Má pocit, že som tu len včera dával 4 super letné songy a Despacito medzi nimi nie je a o týždeň tu máme Vianoce. Tak prečo si ten čas zhonu a stresu nespríjemniť niečim pekným. Minimálne myšlienkou, že ľudia sú vo svojej podstate dobrí.

Spievať Bohemian Rhapsody od Queen pred koncertom Green Day je už takmer povinná jazda. Najznámejšie je asi video priamo od kapely pred koncertom v Hyde Park-u, ktoré sa vyšplhalo až na 10 miliónov videní.

Ferdinand Schwartz si na Mníchovskom koncerte Coldplay chcel zahrať Everglow. A Chris Martin ho vytiahol na pódium a dal si to s ním.

Malá Ellie si chcela s The xx zaspievať I Dare You a aj sa podarilo, toto proste pohladí po duši. Oliver Sim pôsobí veľmi pokorne na koncertoch aj pri komunikácii s fanúšikmi a tu tomu nebolo inak.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Audacity pridáva sledovanie používateľov

Len začiatkom mája som písal, že Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa a už sú tu aj prvé zmeny, ktoré celkom rezonujú, nakoľko nie sú zrovna p

Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa

Audacity je jednoznačne legenda. Ide o výborný open-source multiplatformový editor pre nahrávanie a editovanie zvuku. Používajú ho nie len hobby hudob

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

Publikované 13.12.2017

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist