Vlog


Sleduj ma


Twitter


3 úžasné hudobné momenty tohto roka

Má pocit, že som tu len včera dával 4 super letné songy a Despacito medzi nimi nie je a o týždeň tu máme Vianoce. Tak prečo si ten čas zhonu a stresu nespríjemniť niečim pekným. Minimálne myšlienkou, že ľudia sú vo svojej podstate dobrí.

Spievať Bohemian Rhapsody od Queen pred koncertom Green Day je už takmer povinná jazda. Najznámejšie je asi video priamo od kapely pred koncertom v Hyde Park-u, ktoré sa vyšplhalo až na 10 miliónov videní.

Ferdinand Schwartz si na Mníchovskom koncerte Coldplay chcel zahrať Everglow. A Chris Martin ho vytiahol na pódium a dal si to s ním.

Malá Ellie si chcela s The xx zaspievať I Dare You a aj sa podarilo, toto proste pohladí po duši. Oliver Sim pôsobí veľmi pokorne na koncertoch aj pri komunikácii s fanúšikmi a tu tomu nebolo inak.


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

15 najlepších hudobných vecí za rok 2018

Prepad. Tak by sa štatisticky dalo pomenovať to, čo sa u mňa udialo s hudbou v roku 2018. Presnejšie o 60 menej ako v roku 2017. Znie to možno trocha

EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %

Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne

Publikované 13.12.2017

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist