No a tento blog je zase o rok straší. A ja pomaličky s ním. Žiadne chválenie, len konštatovanie. Stále ma to baví, tém mám veľa len toho času na písanie je čoraz menej. Či sa nejak kvalitatívne vyvíjam alebo upadám môže posúdiť objektívne len čitateľ, čiže ty.

Čo sa za rok výrazne zmenilo je rastúci počet návštevníkov, tých tu zavítalo za 12 mesiacov štatisticky toľko ako za posledné tri roky spolu. Za „vinu" to dávam hlavne vyhľadávačom a všelijakým „výťahom" návštevnosti ako vybrali.sme.sk. Ja len dúfam, že stálych návštevníkov sa mi podarilo udržať a z nových sa len teším.

Výraznou zmenou bolo pridanie reklamy AdSense. Spočiatku to bol pokus, no reklama sa tu pravdepodobne udrží aj ďalej v nejakej prijateľnej forme – predsa len budem rád ak si blog zarobí sám na seba čiže hosting. O zarábaní stoviek dolárov môžem len snívať a nikdy to nebolo ani účelom, blog na to nebol stavaný. Píšem lebo ma to baví a zatiaľ sa mi to nezhnusilo, to až ak by som musel nasilu písať. Takže nič sa nemení a ďalej fungujem na svojom piesočku.

Nejak nemám chuť vás zaťažovať veľkými štatistikami, víziami budúcnosti a podobne. Písať budem, pokiaľ bude chuť. A to či podobný príhovor sa tu objaví aj o rok je len mojím zbožným prianím. Naviac, sú tu predsa oveľa lepšie a dlhšie píšuci blogery. A povedzme si na rovinu – dnes píše už naozaj každý.

Takže týmto zahajujem voľnejšiu atmosféru a nepravidelnejšie prispievanie blogu. To viete, keď sa ma teta zima spýta čo som robil v lete nech nemusím rukami zalamovať, že som ho za kompom presedel.

Uhorková sezóna incoming (: