Okrem toho, že Hans Zimmer je nemec, producent a skladateľ tak je veľký pán. Svojou hudbou sa podpísal pod také legendárne snímky ako Leví kráľ, Rain Man, Tenká červená línia alebo Gladiátor.
Jeho hudbu mám naozaj rád a tu je výber piatich skladieb k piatim filmom, ktoré vo mne zanechali stopu a veľmi som si ich obľúbil.
Black Hawk Down - Gortoz A Ran - J'Attends
Pearl Harbor - Tennessee
The DaVinci Code - Chevaliers de Sangreal
Inception - Mombasa
The Rock - Green Smoke
Mohli by vás zaujímať aj tieto články
Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53
Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.
15 najlepších hudobných vecí za rok 2018
Prepad. Tak by sa štatisticky dalo pomenovať to, čo sa u mňa udialo s hudbou v roku 2018. Presnejšie o 60 menej ako v roku 2017. Znie to možno trocha
EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %
Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne