Vlog


Sleduj ma


Twitter


Jana Kirschner – tú fakt že nemusím, ale ...

Jana má pravdepodobne svoje najtvorivejšie roky za sebou a nič prevratné sa od nej očakávať nedá. Nie, že by som jej to neprial ale svojou tvorbou ma nikdy nezaujala. Verím, že mala a má medzi svojimi poslucháčmi veľmi veľké zázemie, ale nech mi to nikto nemá za zlé nieje to nič čo by môjmu uchu lahodilo.

Dosť bolo frflania, lebo som doma našiel už dosť rokov staré album slovenského tanečného projektu Happy Melon. Projekt vznikol spojením členov OBD a Tornádo Lue a vkladali sa doň veľké nádeje. Ich bezpochyby najväčším hitom je už vyše šesť rokov stará vec Walk With Me, ktorá sa ihneď na prvé miesta hitparád. Nad použitými samplami som sa len pousmial ale ženský "trensový" vokál v podaní Jany Kirschner je naozaj chytľavý a dokonalý aj teraz. Moc mi pripomína napríklad Sarah McLachlan v jej tanečných veciach. A práve v tom to je. Janin hlas mi nesedí v gitarových veciach ale pri elektronike je to iné. Tam sa dajú robiť iné veci a verím, že v takejto polohe by sa mi ako speváčka páčila.

Stačí zmeniť uhoľ pohľadu a hneď sa objavujú nové možnosti a skutočnosti (:


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

15 najlepších hudobných vecí za rok 2018

Prepad. Tak by sa štatisticky dalo pomenovať to, čo sa u mňa udialo s hudbou v roku 2018. Presnejšie o 60 menej ako v roku 2017. Znie to možno trocha

EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %

Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne

Publikované 19.04.2006

Tagy

musicart

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist