Vlog


Sleduj ma


Twitter


Moby dal von 4 hodiny ambientnej hudby zdarma, hodí sa k meditácii aj práci

Richard Melville Hall, ktorý je u nás známy pod svojím umeleckým menom Moby pôsobí ako hudobník, skladateľ, DJ, fotofraf či aktivista za práva zvierat. Na všetkých týchto frontoch je mimoriadne aktívny. Osobne ma nedávno zaujali techno remixy jeho hitov ako Go či Porcelain.

Mimoriadne zaujímavý je ale minuloročný počin, ktorý má názov Long Ambients1: Calm. Sleep. - popravde sa ho ani neodvážim nazvať albumom. Ide o viac ako 4 hodiny hudby, ktorú produkoval na počúvanie počas spánku, cvičenie jogy či na meditáciu. Ale za mňa výborne padne aj k sústredenej práci. Žiadne bicie, žiadne vokály, len jednoduché akordy.

Moby sám vyzýva na jej zdieľanie, dá sa priamo stiahnuť alebo streamovať snáď cez všetky možné služby:


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

15 najlepších hudobných vecí za rok 2018

Prepad. Tak by sa štatisticky dalo pomenovať to, čo sa u mňa udialo s hudbou v roku 2018. Presnejšie o 60 menej ako v roku 2017. Znie to možno trocha

EÚ má kvótu na video obsah – z jej produkcie ho musí byť aspoň 30 %

Európskym parlamentom prešla smernica, aby všetky audiovizuálne platformy prinášali 30 percent obsahu vyprodukovaného v EÚ. Ak prejde Radou, tak začne

Publikované 01.03.2017

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist