Vlog


Sleduj ma


Twitter


Moby dal von 4 hodiny ambientnej hudby zdarma, hodí sa k meditácii aj práci

Richard Melville Hall, ktorý je u nás známy pod svojím umeleckým menom Moby pôsobí ako hudobník, skladateľ, DJ, fotofraf či aktivista za práva zvierat. Na všetkých týchto frontoch je mimoriadne aktívny. Osobne ma nedávno zaujali techno remixy jeho hitov ako Go či Porcelain.

Mimoriadne zaujímavý je ale minuloročný počin, ktorý má názov Long Ambients1: Calm. Sleep. - popravde sa ho ani neodvážim nazvať albumom. Ide o viac ako 4 hodiny hudby, ktorú produkoval na počúvanie počas spánku, cvičenie jogy či na meditáciu. Ale za mňa výborne padne aj k sústredenej práci. Žiadne bicie, žiadne vokály, len jednoduché akordy.

Moby sám vyzýva na jej zdieľanie, dá sa priamo stiahnuť alebo streamovať snáď cez všetky možné služby:


Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Audacity pridáva sledovanie používateľov

Len začiatkom mája som písal, že Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa a už sú tu aj prvé zmeny, ktoré celkom rezonujú, nakoľko nie sú zrovna p

Obľúbený audio editor Audacity mení majiteľa

Audacity je jednoznačne legenda. Ide o výborný open-source multiplatformový editor pre nahrávanie a editovanie zvuku. Používajú ho nie len hobby hudob

Unboxing Urbanears Plattan 2 Bluetooth | VLOG #53

Prečo som si vybral opäť slúchadlá od Urbanears? Aké boli dve generácie Sony? Viac na túto tému prezradím v tomto unboxing videu.

Publikované 01.03.2017

Zdieľaj článok

TOPlist TOPlist