S myšlienkou minimalistického dizajnu, resp. s nasadením novej šablóny na blog som sa začal pohrávať asi začiatkom tohto roka. Pôvodne som si ju chcel zbastliť sám, no chcel som to mať čo najrýchlejšie tak som siahol po hotovej komerčnej šablóne Classica.

Jej autorom je Orman Clark – momentálne najpredávanejší autor šablón na themeforest.net. Orman je autorom webu premiumpixels.com. Čiže kvalitka.

Napriek tomu som potreboval porobiť niekoľko zásadných úprav. Termín spustenia novej verzie bol naplánovaný na narodeniny blogu – 1.7.2011.

Šablóna bola upravená no chýbalo logo. To nakoniec spôsobilo odloženie spustenia, načmáral som ich niekoľko no dnes som sa vrátil k jednému „šuflíkovému“. Tak som si povedal prečo to nespustiť.

Takže je tu nový layout – snáď čistejší a prehľadnejší. Ešte to chce popridávať niekoľko stránok, galériu, portfólio a doprekladať nejaké prvky. K tomu sa pre chorobu dostanem asi až začiatkom novembra.

Takže nebojte sa vyjadriť svoje emócie a návrhy (hlavne funkčné) či problémy s konkrétnym prehliadačom a operačným systémom.