Zase po dlhšej dobe som sa vybral na nejakú akciu, tento raz poriadaniu Slovakiapromotion.com – z názvom 4 elements clubbing weekend. 4 elements sa konalo 16. júla v Babylon clube. Keďže 4 elements (z podtitulom Visual Pleasure) som sa zúčastnil v decembri minulého roku a dosť sa mi akcia páčila tak som podobnú kvalitu aj úroveň očakával aj tento raz. Jednoducho som čakal kvalitný "skorej house" večer. Line up mal byť nasledovný:

  • 22.00 - 24.00 Litle Loui
  • 24.00 - 02.00 MICHAEL BURIAN
  • 02.00 - 03.30 Dodo.man
  • 03.30 - 05.00 Pappi
  • 05.00 - 06.00 Breeth

Na akciu som dorazil hneď na začiatku o desiatej hodine. Aj keď teda počasie sa v BA dosť zvrtlo a vyzeralo to nie moc pekne. Za cd playermi už hral warmup dj Litle Loui. Ten naozaj pri polnoci pomaly prichádzajúcich ľudí rozhýbal. Tešil som sa čo ukáže česká jednotka – Michalel Burian. Ten nastúpil o polnoci. Spočiatku hral dosť dobré electroclashové veci, prihodil nejaké osvedčené hity a a nejaké novinky. Možno som už fakt náročný, ale mal som skorej pocite, že set sa nejako nevyvíja a čakal som naozaj viac – koniec setu patril zase electroclashu. Po tretej hodine nastúpil Dodo.man, no a ja som sa dočkal kvalitného house. No lenže za slabú trištvrte hodinku ho strieda Pappi. Spočiatku udržuje kvalitnú úroveň, no po pár trance hitoch mám naozaj dosť. Strach a hrôza. Tak teda z očakávaním, čo ešte predvedie Breeth kaprujeme z kamošom na bare. Prichádza však čas 4:30 a do klubu vchádza polícia. Tá sa tam objavila už na začiatku, ale potom sa vyparila. Pán policajt prikazuje všetko vypnúť...

Teda po takejto vydarenej akcii si dám zase na chvíľu pokoj. Dobre to okomentoval kamoš, s tým že čo by som mal v Blave chcieť za stopädesiat korún. úprimne povedané, naozaj neviem. Možno vyjadrenie niekoho kompetentného, že prečo sa skončilo skorej. Možno som sa naozaj žánrovo posunul na vyššiu úroveň a čakal po výkone djs viac. Treba povedať, že všetci hrali skorej pre ľudí a snažili sa to tam rozhýbať ako skúšať nejaké novinky a experimenty. Úprimne môžem zhodnotiť akciu ako tú najhoršiu na ktorej som bol. Pozitívne hodnotím však ozvučenie a projekciu, no a ten kratučký Dodo.man-ov set. Najbližšie ma čaká Rudava Summer Beach, ale to je hudobne dosť diametrálne inak zameraná akcia. Tak snáď tu prídem na iné myšlienky, a zvedavý som aj na produkciu Tunnel.sk stage. No veď uvidíme. Jo a z 4 elements clubbing weekend nečakajte žiaden fotoreport, dvorný fotograf Pika to poriešil dobre a zostal doma. No a mne sa nejako pošahal digitál.