Po dlhšej dobe som opäť doma. Pozerám, že za približne mesiac čo som bol bez kvalitného internetového pripojenia. Ale aj tak mi nič mimoriadne neušlo, čo je škoda. Prezrel som svoje najobľúbenejšie blogy a spravodajské servery, ale nič prevratné.

Dedo vševedo mi konečne z indexoval aj web Firefox.alian.info a som na prvej priečke, je pravda, že obsah je poslabší ale písať o webowom browseri bez netu sa jednoducho nedá.

Konečne som sa vrhol aj na optimalizáciu kódu predchádzajúcich spotov do XHTML. Troška zatriedil obrázky, upravil kategórie v menu a tak. No a potom večer tri hodiny bojoval z importom databázy z môjho notebooku na server poskytovateľa. Dôležité je že som na to došiel. Veď poznáte ten pocit eufórie keď si myslíte, že ste v koncoch a nakoniec to dopade lepšie ako ste čakali. Problém bol v tom, že jeden spot obsahoval magické slovné spojenie DROP DATABASE a to sa dá z niekoľko riadkového hashu len ťažko vyčítať... ale zase som múdrejší...

Už vyše štvrť roka sa v Gajaroch pripravuje komerčná wireless sieť. Na svedomí to má spoločnosť Airwave a v týchto dňoch očakávam jej spustenie. Veľmi sa teším a dosť od toho očakávam. Ako sa všetko vyvíja budem určite detailne sledovať. Pôvodne som toto vôbec nechcel spomenúť, ale život je taký.

Dnes je posledný deň kedy si môžeme uctiť najvýznamnejšieho a najväčšieho muža našej doby. Každý vie, že myslím na Jána Pavla II.