Už po tretí krát sa celosvetovo uskutoční budúci týždeň WORLDWIDE JELLYWEEK a historicky po prvýkrát aj na Slovensku. Ide o stretnutie nezávislých profesionálov, ľudí na voľnej nohe a začínajúcich podnikateľov zo všetkých oblastí. Organizujú ho aktívni jednotlivci, lokálne komunity alebo coworkingové centrá.

Jedným z takýchto miest bude coworkingove centrum Connect v Bratislave. Počas celého týždňa od 14. - 18. januára 2013 budú mať záujemcovia možnosť sem prísť a využívať ho ako svoje pracovné miesto celkom bezplatne. Stačí si priniesť vlastný notebook na prácu a vizitky na networking.

Nebude chýbať ani sprievodný program vo forme workshopov, prednášok a rôznych aktivít zameraných na podporu a rozvoj podnikania. Témami budú napríklad: marketing pre startupy, zmeny v zákonníku práce platné od nového roku, time management či právna asistencia pri tvorbe zmlúv a iné.

Podujatie prebieha v 32 krajinách sveta – ak teda chcete bezbolestne otestovať aké je to využívať priestory coworkingu a spoznať zaujímavých ľudí tak určite navštívte budúci týždeň Connect, Cvernovka, Páričkova 18, 3. poschodie.