Dnes na obed šokoval Faster spotom Dopísalo mi pero. Priznám sa že som sa zľakol toho najhoršieho – našťastie ten článok je naozaj o obyčajnom modrom pere. A to ma donútilo k hlbšiemu zamysleniu nad týmto nástrojom každodennej „potreby“. Veď aj obyčajné pero dokáže o majiteľovi, ktorý ho nosí pri sebe, veľa povedať. Tam ma napadla táto reťazovka Ukáž aj TY svoje pero. Preto som sa natiahol po vak a vybral svoje písacie náradíčko, samozrejme že vám ho ukážem – a nielen jedno.

S predstavovaním začnem zospodu: klasická oranžová „zvýrazňovačka“ - ideálna vec na skriptá – perfektne bije do očí SUN Microsystems – prezentačné pero, vydržalo mi asi týždeň – taký low end CDCP – reprezentačný kúsok z predošlého zamestnania fixa na CD a DVD 4x Microsoft – dosť vydarené perá, asi najčastejšie ich používam, takmer nezničiteľné Novell – perfektne sedí v ruke, zvláda kadenciu aj 300 štiknutí za minútu a aj tak vyzerá stále rovnako dobre, spoľahlivé no a to najlepšie som si nechal samozrejme na koniec, gelové pero s tučniakmi (mám pre nich slabosť), ktoré som dostal na prvom stretku od jednej zlatej cicušky – a tak ho už nejaký ten rok nosím pre šťastie a je jediné čo sa môže pochváliť tým, že mám k nemu aj citový vzťah

Reťazovka: Odfoť svoje obľúbené pero (môže ich byť aj viac ako v mojom prípade), napíš k tomu nejaký komentár – prečo TO pero. Prípadne nejakú „veselú historku z natáčania“ - veď sa chápeme. Chcel som na weblogy priniesť niečo hmotné, analógové a čo používa skutočne každý a každý deň. Zároveň budem rád ak to pošlete aj niekomu ďalej, ja som si vybral náhodne týchto ľudí:

Kto sa zapojil (priebežne aktualizované):

Pika, Depi, Sieťook, Faster, Peter Šoltés, Frko, Pmasarik, Embuck, Mashiska, George, Filův blog, Zdeněk Košťál

Na záver si neodpustím ešte jeden „umelecký“ snímok