Pamätáte sa ešte na inú menu ako Euro?
Euro je našou jedinou oficiálnou menou už päť mesiacov aj pár dní, za ten čas som si naň úplne zvykol a dá sa sa povedať, že si už ani nepamätám, že sme dáku korunu mali. Ale pekne poporiadku. Niesom asi ideálny objekt...
